Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas – galimybė sutaupyti nemažai pinigų, žiemą sulaikyti šilumą namuose, o vasarą neleisti prikaitinti patalpų ir taip sukurti jaukumą, galiausiai, estetiškai sukurti kur kas patrauklesnę namo išvaizdą. Ventiliuojamų fasadų šiltinimas – inovatyvus būdas naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus pastatus. Nepalyginami pigiau pastatus renovuoti, o ne statyti naujus, tad norėdami gauti kokybišką rezultatą – turite kreiptis į savo srities profesionalus. Fasado šiltinimas – didelis žingsnis link kur kas kokybiškesnių namų.

Fasadų šiltinimas: kaina

Kiek kainuoja namo apšiltinimas?

Fasadų šiltinimas kaina varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių: fasado būklės, pasirinktos šiltinimo medžiagos rūšies, šiltinimo sluoksnio storio, kliento poreikių, rinkos pokyčių ir panašiai. Norėdami sužinoti preliminarią kainą – kreipkitės.

Fasadų šiltinimas kaina nėra didelė palyginus su nauda, kurią gausite apšildę savo namus. Daugelis sutinka, kad gyvenimo kokybė pagerėja net kelis kartus. Negyvenkite senos statybos namuose, kurie nesulaiko šilumos energijos ir kiekvieną mėnesį „atneša“ dideles sąskaitas už šilumos energiją. Investuokite į kokybiškas apšiltinimo sistemas ir gyvenkite kaip naujos statybos namuose.

Fasado apšiltinimo privalumai

Fasado apšiltinimas puikiai tinka tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučiuose ir bet kokios kitos paskirties nekilnojamame turte. Dažniausiai ši paslauga reikalinga dėl trijų pagrindinių priežasčių.

  1.   Sumažinti šilumos pralaidumą. Jeigu kiekvieną mėnesį mokate labai dideles sąskaitas už šildymą, tačiau namuose vis tiek gana vėsu – būtinas fasado apšiltinimas. Žinoma, tuo pačiu naudinga patikrinti ir stogą, pro kurį taip pat išeina nemažai šilumos energijos.
  2.   Sienų erozija. Lietuviškas klimatas nėra labai palankus pastatams, tad norėdami, kad jie Jums tarnautų ilgai bei sėkmingai – privalote pasirūpinti papildoma fasadų apsauga. Fasadų šiltinimas padeda apsaugoti namą nuo lietaus, sniego, vėjo, UV spindulių ir kitų aplinkos dirgiklių.
  3.   Estetika. Galiausiai, taip pat padeda pagerinti ir pastato estetiką. Jeigu norite, kad Jūsų senos statybos namai vėl atrodytų puikiai ir skoningai – puikus pasirinkimas fasado apšiltinimas nors dažniausiai paslauga užsisakoma dėl funkcionalumo, tačiau tuo pačiu gauname ir estetiką.

Fasado apšiltinimo medžiagos

Fasadui apšildyti naudojama mineralinė vata, kuri pasižymi atsparumu neigiamiems aplinkos veiksniams, ilgaamžiškumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Fasado apšiltinimo technologijos

Siekiant apsaugoti pastatą nuo kintančių oro sąlygų reikia apsvarstyti geriausias namo apšiltinimo alternatyvas. Šiuo metu galima pasirinkti iš dviejų: vėdinamosios ir nevėdinamosios. Vėdinamojo tipo pastatų apšiltinimas yra funkcionalesnis pasirinkimas, kadangi jis padeda namui ilgesnį laiko tarpą išlikti estetiškai patraukliu ir tuo pačiu stabiliu. Vėdinamojo tipo apšiltinimo sistema palieka oro tarpą, kuriame cirkuliuoja oro srautas, užtikrinantis, kad apšiltinimo sluoksnis išliktų sausas. Tuomet namas kvėpuoja. Jis ne tik leidžia žiemos metu jaustis namuose malonią šilumą, tačiau tuo pačiu ir kaitriomis vasaros dienomis išvengti labai didelių karščių.

 

Scroll to Top