Lakedė

Ventiliuojami fasadai

Ventiliuojami, vėdinami fasadai

Geras fasadas ne tik tinkamai atrodys, tačiau taip pat ir pasižymės konkrečiomis savybėmis, kurios užtikrina ilgaamžiškumą bei kokybę. Ventiliuojami fasadai – speciali sistema, kuri suskurta taip, kad paliktas ventiliuojantis oro tarpas garantuotų sistemos ilgaamžiškumą, kokybiškumą ir kitokį pranašumą.

Fasadas formuojamas iš apdailinės medžiagos, pasirinkti apšiltinamojo sluoksnio bei karkaso.

Ventiliuojamo fasado karkasas

Vėdinamas fasadas garantuoja ir pastato ilgaamžiškumą. Didžiausi pranašumai slypi ne tik naujos kartos fasade, tačiau ir jo montavimo darbuose. Todėl juos būtina palikti tiems, kurie puikiai išmano visas detales ir garantuoja, kad darbai bus atlikti tinkamai bei apgalvotai.

  • Tinkamai sumontuoti vėdinami fasadai yra ne tik ilgaamžiai, tačiau ir nedegūs.
  • Ventiliuojamo fasado karkasas suteikia galimybę gana paprastai keisti sudedamąsias sistemos dalis, tad jeigu kuri nors nustojo tinkamai funkcionuoti – problema greitai išsprendžiama.
  • Vėdinamas fasadas padeda namuose sulaikyti šilumos energiją.
  • Šio tipo fasado apšiltinimas puikiai tinka ir prastos būklės sienoms, taigi galima nemažai sutaupyti. Ventiliuojamas fasadas kaina bus „įkandama“.
  • Dėl įvairių sąlygų namai dažnai „juda“, gali kiek pakisti jų konstrukciją. Štai ventiliuojamo fasado konstrukcija sulaiko pokyčius, namas išlieka stabiliai toks pat.

Dėl išsamesnės informacijos siūlome kreiptis individualiai. Atsakysime į visus iškilusius klausimus ir padėsime apsispręsti, ar ventiliuojamas fasadas Jums yra reikalingas ir ar verta keisti esamą namo fasadą.

Ventiliuojami fasadai: kaina

Ventiliuojami fasadai kaina yra individuali ir kinta priklausomai nuo daugelio faktorių. Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos būtent jūsų gyvenamojo namo arba kitokio pobūdžio pastato atnaujinimas – rekomenduojame kreiptis individualiai. Tik apžiūrėję galime pasakyti, kokia bus preliminari kaina ir per kiek laiko bus atlikti darbai. Tiesa, ventiliuojami fasadai kaina yra maža palyginus su tuo, kad tai garantuoja, jog namas kur kas ilgiau tarnaus, o gyvenimas jame bus kur kas malonesnis.

Norėdami sužinoti kainą –  kreipkitės individualiai.

Vėdinamo fasado profiliai

Ventiliuojamo fasado karkasas yra montuojamos iš metalinio profilio. Ventiliuojamo fasado profiliai yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams, vėjui ir lietui, taigi jie nerūdija, ilgai tarnauja ir užtikrina fasado funkcionalumą. Kaina atsiperka ilgaamžiu, daug dėmesio nereikalaujančiu ir papildomai šilumą namuose sulaikančiu namu.

Profesionaliai atliktas darbas užtikrina kokybę, funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Atliekame paslaugas visoje Lietuvoje, tad jeigu norite daugiau sužinoti apie ventiliuojamus fasadus arba užsisakyti paslaugą – kreipkitės individualiai.

Ventiliuojami fasadai

 

1 – apdailinė medžiaga,

2 – metalinis profilis,

3 – oro tarpas,

4 – šilumos izoliacinis sluoksnis,

5 – siena.