Terasos įrengimas

Terasos įrengimas, montavimas

Ko gero vienos jaukiausių ir įsimintiniausių akimirkų prabėga šiltais, gaiviais vasaros vakarais. Dar puikiau jei tuos vakarus leidžiate sėdėdami terasoje su gaivaus limonado stikline ar mėgiamos kavos puodeliu rankoje. O jeigu dar iš terasos matyti saulėlydis… Beveik visi, kurie turi nuosavus namus trokšta, kad greta jų būtų terasa iš kurios galima stebėti aplinkinius, grožėtis gamta, kaimynais ir paprasčiausiai pasinerti į savo mintis.

Terasų montavimo paslaugas suteikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui terasų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Jeigu turite kokių nors klausimų, pageidavimų ir siekiate kuo greičiau sužinoti apie terasos kūrimo galimybes – kreipkitės į mus.

Medinės terasos įrengimas

Dažnas mitas, kad terasų įrengimas nėra ilgalaikė investicija  ir kad šis namo priestatas ilgai netarnaus. Tai sietina tik su nekokybiškomis statybomis, kurias atlieka nekvalifikuoti darbininkai arba savamoksliai statytojai. Išties, terasos įrengimas reikalauja nemažai žinių ir labai kokybiškų medžiagų bei priemonių, kadangi tik taip galima užsitikrinti, kad statinys ne tik puikiai atrodys, tačiau ir ilgai tarnaus.

Pažangios technologijos leidžia ne tik pastatyti kokybiškas terasas, tačiau taip pat darbus atlikti kuo greičiau. Statybų eiga bei preliminarų laiką suderiname individualiai, kadangi mums rūpi, kad klientai liktų visapusiškai patenkinti paslaugomis.

Juolab, terasos stogo konstrukcija leis sukurti estetiškai labai patrauklią namo išvaizdą, kadangi namo stogas gali būti sujungtas su terasos stogu.

Terasos prie namo yra įrengiamos naudojant kokybišką, puikiai Jums tarnausiančią ir aplinkos poveikių nebijančią medieną, kuria mes patys pasirūpiname. Lauko terasos konstrukcija yra kuriama naudojant termo maumedžio medieną ar kompozicinę medžiagą sudarytą iš medžio ir plastiko.

Naudojant kokybiškas medžiagas, terasos prie namo:

  • Yra kur kas atsparesnės drėgmei, tad joks lietus ir sniegas nėra baisus.
  • Taip išvengiama puvimo bei grybelio.
  • Terasos estetinis vaizdas patenkina net ir išrankiausių poreikius.

Kokybiška mediena leidžia nepergyventi dėl prasto lietuviško klimato. Net ir tokiu atveju jeigu gyvenate pajūryje ir kasdien jus supa gana didelė drėgmė – tai netrukdo džiaugtis kokybiška terasa.

Lauko terasos įrengimas

Lauko terasos kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Žinodami ko jūs norite galime kur kas paprasčiau pasiūlyti ir geriausius sprendimus, patraukliausią terasą.

Konsultacija. Terasos įrengimas prasideda nuo išsamios konsultacijos, kurios metu stengiamės suprasti kiekvieno kliento poreikius. Mūsų pateiktos lauko terasos nuotraukos yra tik viena iš galimybių kokia gali būti terasa. Apskritai, daugelis klientų norų virsta realybe. Svarbiausia mums išsamiai paaiškinti, kokios terasos pageidaujate ir mes Jūsų norus paversime nuostabia terasa. Taigi, lauko terasos nuotraukos tik pavyzdinės, tad išlaisvinkite savo fantaziją.

Terasos įrengimas: kaina. Terasos įrengimas kaina varijuoja priklausomai nuo Jūsų poreikių. Skiriantis terasos dydžiui, konstrukcijoms bei papildomiems pageidavimams tuo pačiu skiriasi ir kaina. Yra du variantai, kuriuos mes galime Jums pasiūlyti. Pirmiausia jus galite pasakyti, koks yra terasos biudžetas. Tai įvertindami galime patarti, kokia terasa geriausiai, labiausiai tinka ir atitinka jūsų piniginės poreikius. Kitas variantas – išsakote savo pageidavimus dėl terasos, o mes pasakome, kiek ji kainuos. Kadangi terasos įrengimas yra ilgalaikė investicija, kuri džiugins jus ne vieną dešimtį metų, verta iškart sumokėti daugiau, kad paskui galėtumėte ilgesnį laiką džiaugtis nuostabios terasos nauda.

Lauko terasos įrengimas.  Aptarus visas detales lieka paskutinis žingsnis – lauko terasos įrengimas. Terasų montavimo darbai gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių, kadangi viskas remiasi nuo kiekvieno klientų norų, nuo oro sąlygų ir kitų veiksnių, kurie gali ne tik kiek sulėtinti darbus, tačiau tuo pačiu ir juos paspartinti. Lauko terasos įrengimas yra ilgalaikė investicija, tad jau geriau investuoti daugiau laiko ir iškart viską padaryti tobulai ir detaliai, kad paskui netektų gailėtis ir po kiek laiko remontuoti. Su specialistais tokių problemų nekils.

Detalių  užbaigimas. Darbų užbaigimas – malonumas ne tik mums, tačiau ir klientams, kadangi paskutinio vinies įkalimas reiškia, kad pagaliau bus galima mėgauti terasos malonumais. Po atliktų darbų susitvarkome aplinką, pasirūpiname šiukšlių išvežimų bei kitomis smulkmenomis, kurios Jums galėtų kelti kokių nors nepatogumų. Mes siekiame, kad viskas būtų sutvarkyta taip, jog po mūsų išvykimo galėtumėte paprasčiausiai sėsti į krėslą ir mėgautis terasos privalumais.

Terasų montavimas su „Lakede“

Terasų įrengimas: kainos, lyginant su paslaugų kokybe, gana nedidelė ir tai  vienas pagrindinių veiksnių, kuris lemia tokį žmonių norą įsigyti kokybiškas terasas. Terasų montavimas yra kasdieninis mūsų darbas, tad puikiai žinome, kokiomis priemonėmis galėtumėte sumontuoti terasas ir užtikrinti jų ilgaamžiškumą bei funkcionalumą.

Kodėl klientai pasitiki mumis? Kadangi kiekvienam skiriame daug dėmesio, kuris ir padeda įsitikinti mūsų paslaugų profesionalumu.

Individualumas. Kiekvienas klientas svajoja apie nuostabią terasą, kurioje galėtų sutikti saulėtus rytus ir vėsius vakarus. Mes puikiai suprantame, kad klientų pageidavimai yra inividualūs ir stengiamės, kad jie virstų realybe. Negaminame šabloniškų terasų, kadangi paprasčiausiai klientai mums to „neleidžia“. Kiekviena terasa yra kupina išskirtinės dvasios bei individualumo, kuris geriausiai atspindi užsakovo poreikius.

Profesionalumas. Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo srities profesionalai, kuriems statybų duona yra ne darbas, tačiau tikras malonumas. Mūsų komandos profesionalai nuolatos tobulėja ir ieško ne tik geriausių medžiagų statyboms, tačiau tuo pačiu ir mokosi efektyviau atlikti terasos montavimo darbus.

Lankstumas. Kaip jau minėjome, į kiekvieną situaciją žiūrime labai lanksčiai ir individualiai. Klientų poreikius bandome paversti realybe, išpildyti kiekvieną pageidavimą.

Patirtis. Galime pasigirti nemaža patirtimi, kurie leidžia profesionaliai atlikti darbus. Mūsų tikslas  – nenustoti tobulėti ir visada siekti daugiau. Kadangi siekdami daugiau mes užtikriname geresnę kokybę ir klientams, kurie to nusipelno.

Greitis ir kokybė. Darbus stengiamės atlikti tiek greitai, kiek leidžia galimybės. Žinoma, tuo pačiu nepamirštame ir kokybės, kuri yra pats svarbiausias mūsų standartas.

Išsamumas. Suprantame, kad šioje sferoje nedirbantys klientai gali turėti daug klausimų, kurie padeda apsispręsti, ar konkrečios paslaugos tinka, kokias priemones naudoti ir panašiai. Į kiekvieną klausimą atsakome individualiai ir labai išsamiai. Taip stengiamės užsitikrinti, kad klientai bus patenkinti paslaugų kokybe.

Nebesvajokite apie nuostabiausią terasą, kur galėsite leisti vakarus. Paverskite savo fantazijas realybe ir leiskite sau mėgautis gyvenimu. Sudominome? Kreipkitės ir mes atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus bei padėsime pasirinkti geriausią variantą. Juk kiekvieno norai gali virsti kasdienybe.

Lauko terasos nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top