Lakedė

Vienšlaitis stogas

Vienšlaitis stogas

Pagrindinė vienšlaičio stogo charakteristika – jis turi vieną šlaitą. Gali pasirodyti, kad vienšlaitis stogas labai lengvai įrengiamas, nereikalauja ne tik specialios technikos, tačiau ir žinių. Deja, toks požiūris dažniausiai „atveda“ iki nekokybiškų stogo karkaso kūrimo darbų, vėliau nereikalingo dangos sugadinimo ir galiausiai, kreipimosi į specialistus, kad jie padarytų geriau. Vienšlaičio stogo įrengimas turi būti patikėtas profesionalams.

Vienšlaičio stogo dengimas

Vienšlaičio stogo konstrukcija yra gana paprasta. Žinoma, darbai bus atlikti koybiškai tik tokiu atveju, jeigu juos paliksite geriausiems savo srities profesionalams. Vienšlaitis stogas dažnu atveju yra pigesnis už tokio paties ploto dvišlaitį arba daugiašlaitį stogą, kadangi pasirinkę tokio tipo stogą išvengiate tokių stogo elementų kaip kraigas ir sąlaja.

Vienšlaičio stogo konstrukcija

Vienšlaičio stogo dengimas labiausiai tinka siauriems pastatams, aukštiems, kurie nėra platūs. Juolab, tai puikus pasirinkimas galvojantiems apie namo priestatąVienšlaitis stogas montuojamas labai įvairiai, tad norėdami tiksliai sužinoti, kiek laiko užtruksime  ir kokia preliminari kaina – kreipkitės, atsakysime į visus klausimus.

Vienšlaitis stogas – puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilių namų.