Lakedė

Keturšlaitis stogas

Keturšlaitis stogas

Keturšlaitis stogas, kuris dar dažnai pavadinimas valminiu, turi keturis nuolydžius. Visi nuolydžiai dažniausiai turi to paties statumo kampą. Keturšlaičio stogo konstrukcija padeda suformuoti palėpę. Keturšlaitis stogas – pasirinkimas, kuris puikiai tinka stačiakampio formos namui.

Keturšlaičio stogo konstrukcija

Keturšlaitis stogas dažniausiai montuojamas iš 2 didesnių, trapecijos formos šlaitų ir iš 2 mažesnių, dažniausiai trikampio formos, šlaitų. Keturšlaitis stogas labai dažnai primena piramidės formą, todėl ne tik atrodo, tačiau tikrai yra labai tvirtas bei ilgaamžis namo stogas.

Keturšlaičio stogo dengimas

Keturšlaitis stogas tinka ne visiems namams, tad norėdami sužinoti, ar šis pasirinkimas Jums yra tinkamas – siūlome kreiptis individualiai. Konsultacija ne tik padės apsispręsti, ar keturšlaitis stogas Jums tinkamas pasirinkimas, tačiau taip pat susižinoti preliminarią paslaugų kainą bei atlikimo laiko tarpą. Kiekvienas atvejis yra labai individualus ir konsultacija su profesionalais padės greičiau ir paprasčiau apsispręsti dėl konkretaus sprendimo.

Keturšlaičio stogo įrengimas – tvirtas ir kokybiškas pasirinkimas mėgstantiems praktiškus sprendimus.