Stogo dengimas skarda

Stogo dengimas skarda

Stogo dengimas skarda – vienas populiariausių pasirinkimų lietuvių tarpe. Skardinė stogo danga dažniausiai pasirenkama dėl nedidelės kainos. Skardinės stogų dangos  tai vienos iš lengviausių stogo dangų, 1m ² skardinės dangos sveria apie 4,7 kg. Mes paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Skardinio stogo montavimas

Skardinio stogo montavimas prasideda nuo stogo patikros, įvertinimo bei stogo geometrijos patikrinimo. Dažnai manoma, kad uždengti skardinį stogą yra lengviausia ir pigiausia, bet iš tiesų taip nėra. Dažnu atveju tai būna labai imlus ir sudėtingas darbas, ypač dengiant falcinio tipo skardinį stogą. Skardinės stogo dangos yra nevienodų formų, pagamintos iš skirtingų metalų (plieninės, varinės, titancinko, aliuminės), tad jeigu nerandate Jums tinkamiausio pasiūlymo ir nežinote, koks geriausias – kreipkitės į mus ir mes padėsime pasirinkti.

Įvertinus stogo charakteristiką atliekamas stogo dengimas skarda. Šiuo metu itin populiari čerpių imitacijos skarda. Jos dengimas, iš pirmo žvilgsnio, gana paprastas ir greitas, bet taip pat reikalaujantis specialių žinių ir įrankių. Mūsų patirtis bei praktika garantuoja efektyvų darbą suderintą su kliento poreikiais.

Apdailos elementų tvirtinimas atliekamas tik tada, kai visa skarda jau yra savo vietoje.  Nepamirškite lietvamzdžių, kamino apkalimo bei kitų detalių, kurios stogui suteikia daugiau funkcionalumo. Net ir su papildomais elementais šlaitinių stogų dengimas neužims daug laiko.

Manant, kad uždengti skardinį stogą yra labai paprasta ir neturint pakankamos patirties bei tinkamų įrankių, dažnas susiduria su įvairiomis problemomis, kurių taisymas vėliau kainuoja labai brangiai.

Skarda stogui: privalumai

Skardinio stogo montavimas yra mūsų kasdienybė. Nors pramonėje atsiranda vis inovatyvesnių ir įdomesnių stogo dangų, tačiau laiko patikrintas skardinis stogas yra dažnas pasirinkimas.

Klasikinės formos (falcinė) skarda yra laiko patikrinta klasika, kuri ir šiai dienai yra tinkama dengti senamiesčio stogus ir individualius namus.

Skardinė stogo danga turi platų spalvų ir formų pasirinkimą. Skardinė stogo danga gali būti pagaminta iš visos eilės metalo lydinių: plieno, aliuminio, titancinko, vario.

Skardinė stogo danga yra įvairi ir ieškodami labiausiai tinkamos supaprastinti savo paieškas galite pasitarę su mumis. Norime Jums padėti rasti geriausią alternatyvą, tad kiekvieną klientą konsultuojame atskirai, kad jis būtų tikras, kad jog jo stogo danga yra tobula.

Stogo skarda gali būti blizgi ir gali būti matinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top