Keramikinių čerpių montavimas

Keraminių čerpių montavimas

Iš visų skirtingų rūšių čerpių, būtent keramikinės dažniausiai linksniuojamos. Yra susidariusi nuomonė, kad keramikinių čerpių kaina didesnė, nei sakykime, skardos, jų dengimas yra sudėtingas ir galiausiai, kad joms reikalinga sudėtingesnė, stipresnė stogo konstrukcija. Norėtume paneigti tokius gandus ir atsakyti, kad neretai keraminės čerpės būna pigesnė stogo danga už kitas stogo dangas, priklausomai kokias čerpes pasirinksite ir kokio sudėtingumo stogas, o dėl kitokios stogo konstrukcijos- mitas, kuris niekuo nepagrįstas. Nuo senų laikų lietuviai vertina ilgaamžiškumą bei estetiką, kurią gali pasiūlyti keramikinės stogo čerpės. Juolab, keramikinių čerpių montavimas, paliktas specialistų rankose, yra gana greitas ir paprastas procesas.

Keramikinių čerpių klojimas gali reikalauti skirtingo laiko tarpo, tad norėdami konkrečiau žinoti savo galimybes – kreipkitės individualiai. Siekiant, kad keramikinių čerpių stogas būtų tvirtas – reikalingas ir atidus keramikinių čerpių tvirtinimas.

Keramikinės stogo čerpės pasižymi šiais privalumais:

  1. Pagrindinis keramikinių čerpių privalumas – ilgaamžiškumas. Keramikinių čerpių stogas sėkmingai tarnaus ne vieną dešimtį metų (čerpių gamintojai keraminėms čerpėms suteikia ne mažiau kaip 30 metų garantiją).
  2. Keramikinių čerpių priežiūra yra labai paprasta ir nereikalauja papildomų investicijų.
  3. Keramikinių čerpių stogo dengimas neužims labai daug laiko, jeigu darbus atliks profesionalai.
  4. Keramikinių čerpių stogo remontas yra greitas ir paprastas, kadangi galima taisyti tik problemines stogo vietas. Keramikinių čerpių remontas nėra sudėtingas.
  5. Keramikinių čerpių stogo konstrukcija puikiai tiks bet kokio tipo namui. Keramikinių čerpių montavimo darbai yra gana universalūs.
  6. Dar vienas keramikinės čerpės privalumas – atsparumas ugniai.
  7. Keramikinių čerpių stogai pasižymi labai plačiu spalviniu diapazonu.
  8. Keramikinių čerpių klojimo kaina, įvertinus naudą, gana maža. Keramikinių čerpių dengimo kaina nurodoma individualiai. Keramikinės čerpės Vilniuje – pagal kiekvieno poreikius.
  9. Keraminės čerpės- laiko patikrinta klasika.

Keramikinių čerpių dengimas – kurį laiką pamirštas, bet paskutiniu metu vis labiau populiarėjantis stogo dangos pasirinkimas Lietuvoje. Norėdami gauti daugiau tikslesnės info – kreipkitės individualiai. Patarsime, atsakysime koks keramikinių čerpių paklotas bus naudojamas, koks turi būti keramikinių čerpių stogo minimalus nuolydis (keramikinės čerpės maksimalus nuolydis) ir pasakysime, kokie yra keramikinių čerpių trūkumai. Juolab, keramikinių čerpių montavimo kaina taip pat varijuoja priklausomai nuo įvairių veiksnių.

Keramikinių čerpių klojimas – puikus pasirinkimas. Rinkitės geriausią dangą ir geriausius stogdengius. Keramikinių čerpių tvirtinimas – mūsų duona.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top