Bituminių čerpių montavimas

Bituminių čerpių montavimas

Bituminių čerpių montavimas labiausiai tinka šlaitiniams stogams. Ne tik gyvenamiesiems namams, tačiau ir pramoninio tipo pastatams verslo objektams, kaimo turizmo sodyboms ir panašiai. Bituminių čerpių dengimas tinka stogams, kurių šlaito nuolydis ne mažesnis kaip 12 laipsnių Tai seniai naudojamas, tačiau tuo pačiu ir inovatyvus būdas tiek naujiems namams dengti, tiek seniems renovuoti. Bituminės čerpės – ilgaamžis, estetiškai patrauklus ir kokybiškas pasirinkimas ieškantiems tobulumo.

Bituminių čerpių montavimas atliekamas Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose .Dėl individualių klausimų bei poreikių – susisiekite asmeniškai. Atrasime Jums labiausiai tinkamą variantą.

Bituminių čerpių privalumai

Bituminės čerpės privalumai lemia pasirinkimą ir žmonių sprendimą rinktis būtent šią stogo dangą. Kadangi bituminių čerpių klijavimas yra kruopštus darbas reikalaujantis žinių bei technikos – kreipkitės į mus. Bituminių čerpių stogas bus sumontuojamas pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

  • Bituminių čerpių klijavimo kaina yra nedidelė palyginus su ilgaamžiškumu. Net ir praėjus ilgam laiko tarpui jos vis tiek atrodo estetiškai ir patraukliai. Bituminių čerpių montavimo kaina apima ir specialių paklotą, kuris yra dedamas po danga. Tai garantuoja tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Bituminių čerpių paklotas yra būtinas.
  • Čerpės padeda išvengti nemalonių garsų, kurie kyla dėl kritulių. Žinoma siekiant kokybės, bituminės čerpės montavimas turi būti atliekamas kruopščiai ir taisyklingai.
  • Bituminių čerpių dėjimas išsiskiria tuo, kad jos puikiai tinka ir netradicinių stogų konstrukcijų
  • Estetika. Bituminių čerpių stogai dažnai išsiskiria savo estetika bei patrauklumu. Tai – universalus sprendimas, tad puikiai tiks prie bet kokio fasado.
  • Bituminės čerpelės leidžia dengti stogus neįprastų, išskirtinių formų (užapvalintų formų).

Kokybiškas stogų dengimas bituminėmis čerpėmis – garantas, kad visi aukščiau išvardyti privalumai tikrai virs realybe.

Bituminių čerpių trūkumai

  • Bituminių čerpių dengimo kaina yra didesnė nei nei daugelio kitų stogo dangų.
  • Bituminių čerpių tvirtinimas yra labai kruopštus ir detalus darbas. Pačiam, neturint patirties, atlikti šį darbą gali būti labai sunku.

Bituminių čerpių priežiūra

Bituminės čerpės Vilniuje, kurias mes siūlome, atitinka aukščiausius standartus bei ES reikalavimus, montuojame tik geriausias bitumines čerpes, kurios Jums tarnaus be jokių papildomų investicijų.

Bituminių čerpių konstrukcija yra tvirta iš savęs. Visgi, siūlome šiek tiek skirti čerpėms priežiūros. Tokiu atveju jos tarnaus ilgai bei kokybiškai. Ant stogo dangos besikaupiančias šiukšles: lapus, šakeles ir panašiai – šalinkite naudodami minkštą šluotą, kad nepažeistumėte čerpių paviršiaus. Nuo čerpių sniego kasimas nėra būtinas. Jeigu matote, kad stogas reikalauja rekonstrukcijos – kuo greičiau imkitės darbų. Kuo greičiau problema bus išspręsta – tuo mažiau ji kainuos.  Galiausiai, pasirūpinkite vandens nutekėjimo sistemoms.

Bituminių čerpių klojimas – mūsų kasdienybė. Patirtis, noras mokytis bei domėjimasis inovacijomis leidžia Jums pasiūlyti kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Bituminių čerpių stogo dengimas mums – vienas malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top