Lakedė

Čerpių montavimas

Čerpių montavimas, dengimas

Stogo dengimasČerpės – vienas prašmatniausių ir elegantiškiausių stogo dangos pasirinkimų.  Jos puikiai tinka tiek prie rąstinių, tiek kitų medinių bei plytinių arba mūrinių namų. Ilgai tarnauja, atrodo labai patraukliai, išsiskiria savo elegancija bei tvirtumu. Čerpės namui suteikia papildomą vertę, jos gaminamos iš  natūralių medžiagų. Čerpes lengva kloti, jų formos yra išskirtinai tikslios. Jos būna įvairių spalvų ir paviršiaus blizgumo, todėl savo namui nesunkiai rasite tinkamą čerpę. Dažnai tenka girdėti, kad čerpės yra sunkios ir todėl reikia daryti sudėtingesnę, stipresnę stogo konstrukciją- tai yra mitas, kuris niekuo nepagrįstas.

Čerpių montavimas Lietuvoje turi senas ir gilias tradicijas, tad ieškantys kokybės bei patvarios ir ilgaamžės stogo dangos dažnai renkasi čerpes. Net ir prieš šimtus metų statyti moliniai namai dengti ano meto čerpėmis sėkmingai stovi iki dabar, tad tai geriausias įrodymas, kad čerpinio stogo montavimas yra ilgalaikė investicija. Tad  jeigu svarstote apie čerpinį stogą – siūlome kreiptis į mus. Patarsime, padėsime pasirinkti ir suderinsime detales.

Šiuolaikinio čerpinio stogo konstrukcijos

Seniau naudojamos čerpės šiuo metu yra patobulintos, tad tarnauja kur kas ilgiau, puikiai „atlaiko“ sudėtingas oro sąlygas. Čerpinio stogo įrengimas, kaip ir stogo, kuris yra pagamintas iš kitokios medžiagos, turi atitikti šiuolaikinio žmogaus poreikius.
 1. Stogas privalo atitikti priešgaisrinius reikalavimus, kilus gaisrui neprisidėti prie jo plėtimosi.
 2. Stogas privalo būti tvirtas ir kokybiškas, tarnauti be priežiūros dešimtimis metų.
 3. Šiuolaikinis stogas privalo apsaugoti namus nuo kintančių oro sąlygų. Lietuvos klimatas keičiasi, žiemos darosi vis drėgnesnės, o vasaros – kaitresnės. Kokybiškas stogas garantuoja, kad namuose bus tobulas mikroklimatas.
 4. Stogas privalo atitikti ir aplinkosaugos reikalavimus. Galbūt todėl stogų dengimas čerpėmis yra toks populiarus pasirinkimas. Tai – ekologiškas sprendimas.
 5. Stogo danga privalo būti saugi žmogaus sveikatai.
 6. Kokybiškas stogas apsaugo nuo aplinkos keliamo triukšmo.
 7. Geras stogas prisideda prie energijos išsaugojimo, padeda namuose sulaikyti šilumą, sumažina šildymo sąnaudas.
Šiuolaikinis stogas savyje turi suderinti estetiką, funkcionalumą bei nedidelę kainą. Būtent toks yra čerpinis stogas, kurį atranda vis daugiau lietuvių.

Čerpių dengimas: privalumai

Svarstant apie namo dangą nereikėtų sureikšminti stogo dangos svorį, kadangi skaičiuojant stogo apkrovas, lemiamas veiksnys yra sniegas, ledas ir vėjas, o tuo tarpu stogo danga sudaro nedidelę procentinę stogo apkrovos dalį Todėl renkantis čerpes nereikėtų vadovautis mitu, kad tai sunki stogo danga, dėl kurios reikia daryti stipresnę stogo konstrukciją.

Čerpių montavimas – puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės ir ilgaamžiškumo

 1.       Šlaitinių stogų dengimas čerpėmis – nesudėtingas, tačiau labai kruopštus procesas. Galbūt  todėl čerpių dengimą verta palikti profesionalų rankose. Tinkamai atlikus čerpių dengimo darbus garantuojamas stogo dangos ilgaamžiškumas.
 2.       Čerpinio stogo dengimo kaina Jums gana greitai atsipirks, kadangi pati stogo danga Jums tarnaus daugiau nei 30 metų. Gamintojai drąsiai čerpėms suteikia net 30 ir daugiau metų garantiją, kadangi pasitikti produkcija, kurią išbandė laikas. Montavimo darbams mes taip pat naudojame aukščiausios klasės patikrintą produkciją, kuri atitinka išrankiausių poreikius.
 3.       Ši stogo danga puikiai sugeria triukšmą, leidžia išvengti akustinio diskomforto. Tai aktualu gyvenantiems mieste ir nenorintiems girdėti lietaus bei ledukų kritimo ant stogo.
 4.       Ši stogo danga pasižymi estetika ir išskirtinumu, tad jos nereikia perdažyti, ilgus metus stogas atrodys patraukliai. Siūlomas platus įvairiausių spalvų čerpių pasirinkimas, kad kiekvienas galėtų suderinti su savo namų stiliumi.
 5.       Čerpių dengimas – speciali technologija. Kiekviena čerpė dengiama tarsi žvynų kryptimi.
 6.       Ši stogo danga yra universali ir puikiai tinka prie labai skirtingų stogo formų. Stogų dengimas čerpėmis kaina kinta priklausomai nuo stogo formas dengimo sudėtingumo.
 7.       Čerpės yra nedegios.
 8.       Tai – ekologiškas pasirinkimas. Čerpinių stogų dengimas giriamas, kadangi saugo tiek aplinką, tiek Jus patį.
 9.  Galiausiai – tai itin elegantiškas pasirinkimas. Jeigu ieškote stogo dangos, kuri atrodytų išskirtinai ir tuo pačiu skoningai – čerpės yra geriausias pasirinkimas.
 10. Čerpės yra stogo danga, kuriai suteikiama viena didžiausių garantijų.
 11. Uždengus stogą čerpėmis ir ateityje susidūrus su stogo remontu ar noru papildomai sumontuoti stogo priedą (pvz. stoglangį) patiriamos mažiausios išlaidos, lyginant su kitomis stogo dangomis.
Čerpinio stogo dengimo kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad norėdami sužinoti savo sąmatą – kreipkitės į mus individualiai. Paslaugas teikiame Vilniuje ir jo apskrityje: Elektrėnai, Šalčininkai, Trakai, Širvintos ir kiti miestai. Esant poreikiui stogų montavimo darbai gali būti atliekami ir Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Statistika rodo, kad daugiau nei 70 % namų visoje Europoje yra dengiami būtent čerpiniais stogais. Pasinaudokite kokybe, kuria pasitiki ir kiti. Čerpių montavimo kaina nustatoma individualiai.

Mes pasirūpinsime Jūsų namais.