Lakedė

Stogų dengimas

Stogų dengimas, montavimas

Stogo dengimas, montavimas

Stogas – namo kepurė. Jeigu ji nebus kokybiška ir tinkamai pritvirtinta – namuose jusite nemalonų diskomfortą, šaltį, dažnai net kritulius nuo kurių gali užsiveisti pelėsis. Stogas ne tik apsaugo nuo kritulių, tačiau ir sulaiko šilumą namuose, prisideda prie namo estetikos kūrimo. Ne veltui akcentuojama, kad stogas – penktasis namo fasadas po sienų. Kad ir kokias kokybiškas namo sienas turėsite – be stogo dangos jos negalės tinkamai atlikti savo funkcijų. Juk tam tikra prasme keturios namo sienos ir yra skirtos tam, kad laikytų stogą.

Stogų dengimo kainos

Stogo dengimo kvadrato kaina aptariama individualiai su klientu. Kvadrato kaina gali labai svyruoti ne tik priklausomai nuo kliento poreikių ir stogo situacijos, tačiau ir nuo rinkos kainos. Kiekvienu atveju mes individualiai su klientu aptariame ką siūlome atlikti, kokie darbai bus atlikti ir kokios medžiagos bus panaudotos.

Stogų įrengimas

Stogų įrengimas (dengimas, montavimas) – kruopštus, žinių ir specialios technikos reikalaujantis darbas, kurį verta palikti savo srities profesionalams. Kadangi stogo įrengimo darbai yra ilgalaikė investicija – verta kreiptis į tuos, kuriems stogų dengimas yra kasdieninė duona.

Stogų dengimas Vilniuje

Stogo montavimo darbus atliekame Vilniaus mieste ir jo apskrityje: Šalčininkuose, Elektrėnuose, Trakuose, Širvintose ir kt. Iš anksto susitarus ir suderinus paslaugas teikiame ir Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose.

Konsultacija. Stogo montavimas prasideda nuo nuodugnios konsultacijos, kurios metu mes stengiamės suprasti klientų poreikius bei pasiūlyti jiems tinkamiausias paslaugas. Aptariamos stogo dengimo darbų kainos, nusprendžiama, kokio tipo stogas Jums labiausiai tinka, suderinama, kokios spalvos  dangos norite, apgalvojamos papildomos stogo priedų montavimo detalės. Juk neturint patirties sunku žinoti, kokia stogo danga labiausiai tinka Jūsų atveju. Konsultacijos metu labai svarbu išsamiai paaiškinti, ko Jūs norite. Galbūt ne viskas gali virsti realybe, tačiau konsultuojantis ir ieškant geriausio varianto – surasime balansą.

Stogo dengimo darbai:

Sąmatų skaičiavimas. Stogo dengimo kvadrato kaina varijuoja priklausomai nuo stogo dangos, nuo darbų sudėtingumo, net nuo laiko tarpo per kurį turi būti atliekami darbai. Norėdami Jums pateikti kuo detalesnius skaičiavimus, kurie leistų Jums efektyviau planuoti savo išlaidas – turime tiksliai žinoti Jūsų poreikius.

Stogo elementų montavimo aptarimas. Stogo darbų kainos apima ir atskirų stogo elementų formavimą bei montavimą. Pradedant lietaus nuvedimo sistemomis, stoglangiais ir keliaujant link kaminų, kurių pasirinkimas taip pat gana platus. Žinant Jūsų poreikius paprasčiau įvertinsime kiek kainuoja namo stogas ir per kiek laiko jis bus pabaigtas, taip pat patarsime kokius papildomus stogo elementus vertėtų sumontuoti, o kokių atsisakyti.

Aptarimas. Stogo montavimas yra kur kas įdomesnis procesas nei galėjote pagalvoti. Net ir palikus darbus specialistams daugelis žmonių domisi darbų eiga, užduoda įvairius klausimus, teiraujasi, kaip išlaikyti stogą kuo ilgiau funkcionaliu ir estetiškai patraukliu akiai. Stogo dengimas Vilniuje apima ir detalią konsultaciją, kurios metu paaiškinsime kaip atliekame darbus, atsakysime į visus klausimus.

Stogo dengimo trukmė

Stogų dengimas Vilniuje gali užimti labai skirtingą laiko tarpą. Nuo vienos savaitės, kuomet reikalinga tik minimali rekonstrukcija ar smulkus remontas, iki mėnesio ir daugiau, kuomet reikia keisti ne tik stogą dangą, tačiau ir gegnes bei įvairius stogo elementus.

Kiekvienas atvejis yra individualus, tad dėl išsamios konsultacijos siūlome susisiekti su mumis.

 

Stogų montavimas su „Lakede“

Šlaitinių stogų dengimas su Lakede – greitis, profesionalumas ir kokybė. Mūsų tikslas – kliento interesų išsiaiškinimas, nuodugni konsultacija, atsakymai į klausimus, lankstumas ir prisitaikymas prie kiekvienos individualios situacijos.

Kodėl verta rinktis mus?

  1.       Mūsų stiprioji pusė – patirtis. Bandydami atrasti modernius ir inovatyvesnius stogų dengimo būdus prisitaikome prie klientų poreikių ir galime jiems pasiūlyti kokybę už mažiausią kainą. Stogo danga nėra didžiausia naujo namo statybos investicija. Mes tuo pasirūpiname.
  2.       Darbus atliekame naudodami inovatyvias technologijas, kurios padeda ne tik pagreitinti darbų procesą, tačiau užtikrinti aukščiausią kokybę bei kuo ekonomiškesnį medžiagų panaudojimą.
  3.       Kiekvienas klientas yra individualus ir mes puikiai tai suprantame. Taigi, detaliai išsianalizuojame kiekvieno kliento poreikius, suderiname juos su galimybėmis bei pasiūlome efektyviausius stogų dengimo darbus.
  4.       Esame profesionalai, tad keliame sau aukščiausius reikalavimus. Stengiamės patenkinti ne tik klientų poreikius, tačiau atitikti aukščiausius standartus pradedant siūloma stogo danga ir keliaujant link suteikiamų paslaugų, atliekamų darbų.
  5.       Pasirūpinsime viskuo nuo pat pradžios iki paskutinio vinies. Mūsų tikslas, kad klientai dėl nieko nepergyventų ir visus darbus paliktų mums. Esame pasiruošę dirbti pagal namo savininko poreikius, tad susisiekite ir aptarsime detales.

Kiek kainuoja stogo dengimas? Visada galima rasti optimalų balansą, kuris patenkintų kliento poreikius.

Namas bus patikimas, jei patikimas bus stogas!