Stogo keitimas

Stogo keitimas

Stogo keitimas – mūsų kasdienybė, tad jeigu Jūsų stogas nebegeba apsaugoti Jūsų namų – jį reikia kuo greičiau keisti. Mes – savo srities profesionalai ir paslaugas teikiame Vilniuje bei jo rajone. Garantuojame ne tik gerą kainos ir kokybės santykį, tačiau tuo pačiu suderiname individualų darbų laiką, kuris tinka ne tik mums, tačiau ir klientams. Kiekviena situacija yra labai skirtinga, tad pasitarę su Jumis, apžiūrėję Jūsų namų stogą galėsime atsakyti į visus klausimus, kurie Jums padės apsispręsti, ar stogo keitimas – reikalinga paslauga.

Stogo keitimo kaina

Kiek kainuoja pakeisti namo stogą?

Stogo keitimo kaina yra gana sunkiai apibrėžiama, kadangi kiekvienas atvejis yra labai individualus ir sunku tiksliai pasakyti, kiek tai gali kainuoti. Kiekvienu atveju, įvertinę esamą situaciją, jūsų pageidavimus ir galimybes paskaičiuojame tikslią stogo keitimo kainą. Kuo anksčiau bus pradėta keisti stogą – tuo pigiau pavyks išsisukti.

Skardinio stogo keitimas

Skardinis stogas – viena pigesnių stogo dangų, tad nieko keisto, kad dažniausiai ji tarnauja trumpiau nei čerpinė danga. Dažniausiai, turint skardinį stogą, reikalinga visos stogo dangos demontavimas, kadangi pakeisti tik problemines vietas yra labai sudėtinga, dažnai net nepraktiška.

Čerpinio stogo keitimas

Čerpinio stogo keitimas (keramikinio, betoninio, bituminio) naudingas tuo, kad galima keisti tik tam tikras problemines stogo vietas, o ne visą stogą. Dėl išsamios analizės kuo skubiau kreipkitės į mus. Įvertinsime jūsų stogo dangą ir pasakysime, kas jo laukia ir kaip geriausi jį taisyti.

Stogo dangos keitimas ar remontas?

Kartais į mus kreipiasi klientai, kurie nori pakeisti namo stogą, tačiau įvertinę situaciją mes rekomenduojame remonto darbus. Žinoma, būna ir atvirkščiai, tad norėdami sužinoti savo stogo padėtį turėtumėme apžiūrėti Jūsų stogo būklę.

Žinoma, stogo dangos keitimas kaina yra brangesnė paslauga nei remontas, tačiau taip pat kur kas ilgaamžiškesnė. Stogo dangos keitimas antram gyvenimui prikels ne tik jūsų namų stogą, tačiau ir visą namą.

Svarstydami, ar Jums reikalingas senos stogo dangos keitimas, įvertiname šiuos kriterijus:

  1. Pirmiausia įvertinama stogo būklė, kuri ir padeda nurodyti, ar reikalingas keitimas, ar remonto darbai. Stogo keitimo darbų kaina varijuoja ir priklausomai nuo dangos. Jei čerpes galima keisti tik tam tikroje vietoje, tai skardinis stogas reikalauja visiškai naujos dangos per visą paviršių.
  2. Saugumas, izoliacija bei detalių įvertinimas – svarbiausi veiksniai, kuriuos apgalvojame ne tik mes, tačiau juos suprasti turi ir klientas. Metų eigoje stogo remontas arba keitimas yra neatsiejamas nuo namo. Taigi, reikia suprasti, kad jeigu ne dabar – tai po metų, kitų. Tačiau dabar stogo dangos keitimas kaina yra pigesnė nei galbūt po metų, kadangi ir žala – mažesnė.
  3. Galiausiai – stogo keitimo darbai, kurių atlikimas užima skirtingą laiko tarpą. Nuo savaitės, kai keisti reikia tik dalį čerpių iki mėnesio ar daugiau, kai reikalingas visiškas skardinio stogo pakeitimas.

Stogo keitimas: praktiški patarimai

Seno stogo keitimas nauju bus kur kas paprastesnis jeigu tiksliai apsibrėšite ko norite.

  • Stogo keitimas gali trukti nuo savaitės iki mėnesio ir net daugiau, tad natūralu, kad norisi dirbti su specialistais, kurie yra ne tik malonūs ir geri darbuotojai, tačiau taip pat detaliai aiškina kaip atliekami darbai, žinoma, jeigu Jums tai yra aktualu. Mes garantuojame, kad į kiekvieną darbą žiūrime labai individualiai ir atidžiai, tad stogą pakeisime pagal Jūsų poreikius, aptartu laiku ir suderinus kitus aspektus. Dėl nesusišnekėjimo gali kilti daug problemų, tad svarbiausia visada skaityti ir kartu ieškoti sprendimo.
  • Brangiausias stogo keitimo laiko tarpas yra vasara ir ruduo. Nors jos metu gana dažnai lyja ir todėl stogo keitimo darbai gali kiek užsitęsti, tačiau būtent vasarą yra pats „bumas“ ir pasirinkę kitą metų laiką galite kiek sutaupyti. Nors pati stogo dengimo kaina nėra didelė, tačiau išsisukti pigiau nori visi.
  • Jeigu norite, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau ir kokybiškiau – palikite darbus specialistams. Tai yra mūsų kasdieninė duona ir mes puikiai išmanome ne tik stogo dengimo, tačiau ir keitimo darbus. Siekiame profesionalumo, tad visada galite mumis pasitikėti.
  • Jeigu dar iki šiol Jūsų namus „puošia“ asbestinė stogo danga – kuo skubiau kreipkitės į profesionalus ir nebandykite jos pakeisti pats.

Stogo dangos keitimas yra labai kruopštus darbas. Juk reikia ne tik sudėti naują dangą, tačiau ir panaikinti seną bei apsaugoti patalpas nuo drėgmės stogo keitimo metu, kuri jau nebegeba tinka kai atlikti savo funkcijų. Stogo keitimo darbų metu dažniausiai patariama papildomai apšildyti stogą. Verta, kadangi vienu metu bus atliekami du darbai ir namuose taps kur kas šilčiau. Ilgą laiką galėsite nebegalvoti apie stogo funkcionalumą.

Scroll to Top